ЛІКУВАННЯ та РЕСТАВРАЦІЯ 
зубів сучасними матеріалами

новий тел. Рестома: 63-70-70

Як правило, гострий мимовільний зубний біль — це сигнал, що говорить про необхідність лікування зубних каналів. Біль свідчить про наявність запального процесу в зубному каналі (пульпіт), який найчастіше виникає через вчасно не вилікуваний карієс. При поширенні запалення за межі кореневого каналу (періодонтит) можна взагалі втратити зуб.

У "РеСтомі" використовуються передові методики, сучасні та якісні інструменти і матеріали для обробки та пломбування системи кореневих каналів, а висока кваліфікація наших лікарів — запорука успішного лікування зубів навіть у найскладніших випадках. Після завершення ендодонтичного лікування необхідно відновити зовнішню частину зуба за допомогою реставраційного матеріалу чи штучної коронки.

ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

У терапевтичній стоматології на сьогодні відбуваються революційні зміни. З появою нових матеріалів змінюються методи препарування зуба від класичної “ящикоподібної” форми до “тунельної”. Нові фасони борів, інструменти, матеріали дозволяють максимально зберегти зубні тканини. Поступово поняття “пломба” замінюється на слова “реставрація” та “реконструкція”.

Реставрація – це відновлення форми і забарвлення зуба у першопочатковому вигляді. Показом до цього виду лікування є втрата зубних тканин внаслідок карієсу, стертя та пошкодження.

Реконструкція – це перебудова форми зуба з метою її покращення. Показом до реконструкції є бажання пацієнта змінити форму зуба, вирівняти зубний ряд у фронтальній ділянці.

Техніка реставрації і реконструкції у поєднанні з високоякісними матеріалами (Enamel Plus, Filtek Supreme XT) дає можливість отримати прекрасний естетичний результат, не приміняючи протезування.

Реставрація зубів сучасними матеріалами

Мікропротезування є одним з найбільш сучасних і перспективних методів відновлення зубів. Суть методу полягає у відтворенні відсутньої частини зуба з керамічного матеріалу. Використовуваний матеріал дозволяє відновити колір, форму, прозорість, блиск, стійкість до стирання, як в природного зуба.

До мікропротезів відносяться «вкладка», «накладка» і «вінір» - накладка на передню поверхню зуба. Ці види мікропротезів доповнюють або замінюють класичні способи пломбування зубів. Також до мікропротезів відноситься адгезивний протез - штучний зуб в області видаленого, з використанням вкладки і накладки в якості опори на сусідніх зубах і з можливістю повної відмови від обточування зуба.

Вкладки. В разі незначного руйнування жувальних зубів рекомендується, по можливості, зберегти зубні тканини і замість коронок встановити вкладки. Така технологія називається - мікропротезування за допомогою вкладок. При виготовленні вкладки з високоміцної безметаллової кераміки, вона зовні не відрізнятиметься від навколишніх тканин зуба і прослужить Вам набагато довше, ніж звичайна пломба. Кераміка володіє фізичними властивостями, схожими з тканинами живих зубів, тому її вибирають навіть найвимогливіші пацієнти.

Вініри. Відновлення естетики передніх зубів можна здійснити за допомогою керамічних вініров - тонких накладок, які міцно приклеюються на передні зуби.

Зубні коронки  - закріплюються за допомогою цементу і повністю покривають виступаючу над лінією ясен частину зуба. Якщо порівнювати коронки з пломбами, то останні лише частково закривають або заповнюють зуб.

Коронки виготовляють із фарфора, діоксиду цирконію або золота та інших металевих сплавів, а також ці матеріали комбінують. Коронка сприяє відновленню первинної форми зуба, вона стає новою зовнішньою поверхнею зуба, міцнішою і надійнішою за зубну пломбу.

лікування зубних каналів

Наші сертифікати та нагороди

Художня реставрація зубів

Це відновлення втрачених тканин зуба за допомогою сучасних фотополімерних матеріалів. Точність реставрації досягається з використанням спеціальних збільшуваних лінз. Зв'язок між тканинами зуба і фотополімером є надзвичайно міцним та надійним завдяки використанню адгезивної техніки.
Ця технологія дозволяє зберегти максимальну кількість емалі та дентину.

Вініри. Відновлення естетики передніх зубів

Якісно виконану реставрацію неможливо відрізнити від природнього зуба. Такі зуби мають природній колір, прозорість, форму і навіть блиск. За допомогою естетичної реставрації можна не тільки відновити красиву форму зуба, але й виправити його положення в зубному ряді, закрити щілини, нерівності та тріщини.
Дотримання всіх тонкощів технології дозволяє створити високоестетичні та надійні реставрації. Використання безметалевої кераміки в протезуванні значно збільшило можливості та переваги естетичної стоматології.

У порівнянні з металокерамікою безметалева кераміка має низку переваг:

Естетика

  • Оптичні властивості кераміки відповідають характеристикам природніх зубів і тому, на відміну від металокераміки, можна досягнути ефекту абсолютної ідентичності штучного і справжнього зубів.

Біосумісність

  • Згідно сучасних стандартів використання металу в ротовій порожнині є небажаним, оскільки він має певний негативний вплив на організм людини. Кераміка є нейтральним матеріалом, не викликає алергічні реакції.

Міцність та довговічність

  • Для посилення механічних властивостей кераміки використовують каркас з оксиду цирконію, міцність якого є не меншою ніж міцність металу. 

 
 
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів


 

Make a free website with Yola