ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ЯСЕН, ПРОФЕСІЙНЕ ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ

Спеціальна методика,
апарат DURR VECTOR (Німеччина)
 

Рестома тел. 0362 63-70-70

Лікування ясен, пародонту

Парадонтит – це запалення ясен. На ранній стадії ми можемо не відчувати жодних симптомів. Хвороба стає помітною, коли наші ясна запалилися, кровоточать, з'являється їх набряклість, оголилася коренева частина зуба, підвищується чутливість зубів до зовнішніх чинників агресивної дії, намітилася тенденція до розхитування зубів, з'явився неприємний запах з рота.

У цих випадках не відкладайте візит до стоматолога. На початкових етапах розвитку пародонтита набагато простіше і легше вилікувати це захворювання. Відсутність своєчасної терапії може стати причиною передчасної втрати зубів, поширення запалення по організму.
При пародонтиті інфекція потрапляє в простір між зубом і яснами і починає руйнувати в'язку між коренем зуба і кісткою (періодонтальна в'язка), яка забезпечує міцне закріплення зуба в кістці. Ліквідація осередку інфекції не представляє особливої проблеми. Проте після неї м'які тканини ясен, що відновлюються швидше, ніж кісткові, заповнюють простір між коренем зуба і здоровою ділянкою кістки, що залишилася.

В результаті в тому місці, де раніше була тверда кістка, яка утримувала зуб, тепер знаходиться м'яка неміцна тканина ясен. Позбавлений частини опори зуб стає нестійким до навантажень, починає хитатися і у результаті випадає. Тому дуже важливо не лише ліквідувати осередок інфекції, але й відновити втрачену кісткову тканину.

Одна з новітніх методик лікування пародонтиту - система Vector фірми Durr Dental, є запорукою успішного лікування і дозволяє зупинити подальший розвиток захворювання. Система Vector забезпечує видалення біоплівки, бляшок, зубного каменю, ендотоксинів, а також швидко і ефективно усуває бактерії, що викликають захворювання, очистити і промити не завдаючи шкоди і не заподіюючи болю.

Сьогодні це захворювання успішно лікується. Фахівці стоматології «РеСтома» досягають повного відновлення пошкодженої кісткової тканини. Ясна стають здоровими, а зуби - міцними і гарними. 

    Апарат DURR VECTOR (Німеччина)

Спеціальна методика, апарат DURR VECTOR (Німеччина)
У нашій роботі ми застосовуємо найбільш сучасний метод лікування парадонтита німецьким апаратом «DURR VECTOR», що дозволяє не просто почистити зубні відкладення під яснами, але і заполірувати поверхню кореня, аби нові камені утворювалися дуже нешвидко. Високу ефективність і щонайповнішу безболісність методу забезпечує використання особливої модифікованої ультразвукової хвилі, що впливає не на сам зуб, а на ясна, що оточують його. Це дає можливість проводити лікування, практично не доторкуючись до зубів і не травмуючи ясна, лікування системою VECTOR спричиняє мінімум дискомфорту та больових відчуттів.
Ультразвуковий апарат для гігієни порожнини рота, профілактики та пародонтології дозволяє безболісно і атравматично препарувати кишені при пародонті без ушкодження м'яких тканин. Ультразвукова дія  викликає спрямовану тканинну регенерацію для збільшення прикріплення ясен. Ця технологія поєднує в собі добре відомий метод використання ультразвукової енергії в комплексі з гідродинамічною дією спеціальної суспензії лікарського препарату на основі кристалів гідроксилапатиту.
Результатом лікування апаратом VECTOR є зняття запальних явищ, зменшення глибини патологічних зубо-ясенних кишень, прикріплення ясен до цементу кореня. Після кількох курсів лікування може наступити навіть повне відновлення втраченої кісткової тканини.

 Професійна гігієна -
 профілактика запалень 

Професійна гігієна порожнини рота полягає у видаленні зубного м'якого нальоту і зубних каменів. Вона виконується стоматологом або лікарем-гігієністом.
Професійна гігієна - це процедура, яка давно стала нормою в стоматологічній практиці. При періодичному повторенні цього заходу (2 рази в рік, а при деяких захворюваннях і частіше) - запорука здоров'я і краси Ваших зубів і ясен.
Якщо не проводити цю процедуру регулярно, біля шийок зубів збирається темний наліт і утворюється камінь. М'який зубний наліт- це залишки їжі, що скупчуються уподовж краю ясен, заходять під ясна, і під дією слини і мінералів, що містяться в ній, переходять у тверді. Ці відкладення можуть заглиблюватися під ясна на 3-5 мм, викликаючи аутоіммунне захворювання – пародонтит, при якому оголюються шийки зубів, зуби стають рухливими. Тверді зубні відкладення - "камені", є причиною запалення парадонтальної в'язки зуба, кровотеч, болю при жуванні, чищенні зубів. Продуктами життєдіяльності бактерій зубного нальоту є кислоти, виділення яких сприяє початку процесу руйнування зубів - карієсу. Зубний наліт може бути причиною запаху з рота.
Унаслідок того, що наші зуби мають не досить гладку поверхню і важкодоступні місця, які важко чистити звичайною щіткою, наліт може з'явитися навіть у тих людей, які постійно стежать за своїми зубами.
Зняття зубних відкладень є процедурою не лише косметичною, але і профілактичною, такою, що має на меті запобігти подальшому руйнуванню зубів і ясен.
Механічний або інструментальний метод широко застосовується за наявності пародонтальних кишень, для зняття піддесневих зубних відкладень. Зубні відкладення видаляються шляхом зіскоблювання з поверхні зуба.

Зубні відкладення можна видалити декількома способами:
  • ультразвуковий;
  • механічний (інструментальний);
  • за допомогою п'єзоелектричного скалера.
Всі ці методи можуть використовуватися окремо, а при потребі можуть комбінуватися один з одним.

 П'єзоелектричний скалер

У "РеСтомі" вам запропонують найсучасніше зняття зубних відкладень: за допомогою п'єзоелектричного скалера. Вібрація кінчика інструменту з частотою 25000-30000 Гц. Інструмент створює коливальні рухи, в результаті цього відбувається "відшарування" або "збиття" твердих і м'яких зубних відкладень -"каменів".

Процедура триває від 30 хв. до 1,5 годин і залежить від кількості зубних відкладень.

Професійне чищення зубів, зняття відкладень п’єзоелектричним скалером.
Спочатку, якщо це необхідно, вам запропонують зробити анестезію. Потім стоматолог зніме зубні відкладення за допомогою ультразвукового скалера. Після цього заполірує зуби за допомогою полірувальних голівок і щіток. Це необхідно для того, щоб зробити поверхню ваших зубів максимально гладкою. Мікроорганізмам важче прикріплятися до відполірованої поверхні, вони просто сковзають по ній.

Завершуючим етапом є покриття зубів фторутримуючим лаком. Це необхідно для того, щоб захистити ваші зуби від подальшої дії мікроорганізмів і перешкоджати утворенню карієсу. Фторутримуючі лаки знімуть чутливість, яка може з'явитися після професійного чищення, як наслідок тривалої дії "каменя" на зуб.
На прийомі вам не лише видалять зубні відкладення, але підберуть засоби і методи індивідуальної гігієни порожнини рота, що включають зубну пасту і зубну щітку, зубну нитку і спеціальну щітку для чищення язика (скребок для язика). Пацієнт проходить обов'язкове навчання використанню засобів гігієни з підбором адекватної техніки чищення зубів.
 
 
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів


 

Make a free website with Yola