тел. РЕСТОМА 63-70-70

Не бійтеся здобувати нову посмішку —
це швидко, безпечно і дуже гарно!

Фотовідбілювання
системою Beyond
 

В стоматології "РЕСТОМА" застосовується принципово новий, найделікатніший і ефективний метод професійного відбілювання зубів за допомогою американської системи Beyond. Beyond  - це революційна відбілююча система. Це безпечно і швидко. Дуже швидко! Лише один година і ваші зуби будуть сенсаційно білими. Фірмовий 25% гель на основі перекису водню - Beyond наноситься на поверхню зубів і активується спеціально підібраним світлом від патентованої лампи. Система Beyond ідеальна для тих, хто шукає миттєвий результат. Зручність Beyond в порівнянні з домашніми системами із застосуванням кап в тому, що вона дає прекрасний вибір діловим людям і тим, у кого дуже активний спосіб життя.

Технологія Beyond базується на активації відбілюючого геля спеціальною лазерною лампою. Останні дослідження в області стоматології довели, що використовуваний нами гель є найбільш безпечним - він не впливає на будову і хімічну структуру емалі зуба, не змінює її міцності, а лише витісняє з неї фарбуючі пігменти. Таким чином, процедура відбілювання абсолютно безпечна для зубів і не викликає таких побічних ефектів, як підвищена чутливість і порушення пористої поверхні (більш швидке забруднення поверхні зубів). Спеціальна лампа активує дію геля і завдяки цьому, для отримання бажаного результату достатньо одного відвідування. 5-хвилинна обробка фтором для зміцнення емалі зубів закінчує цю процедуру. В більшості випадків зуби стають ще білішими за декілька днів після процедури.

    Курс відбілювання залежить від вихідного кольору Ваших зубів. Одне відвідування "РЕСТОМИ" забезпечить відбілювання зубів на 2-3 тони. Перед відбілюванням необхідно видалити зубні відкладення і наліт.

    Наявність каріозних порожнин і клиноподібних дефектів на відбілюваних зубах є протипоказом для проведення процедури і потребують попереднього лікування.

 Перед відбілюванням

  - професійна гігієна

Перед проведенням процедури відбілювання всі зуби мають бути вичищені від зубного нальоту і каменів. Професійна гігієна порожнини рота полягає у видаленні зубного м'якого нальоту і зубних каменів. Вона виконується стоматологом або лікарем-гігієністом "РЕСТОМИ".

Професійна гігієна порожнини рота передує вибілюючим заходам. Адже ніхто не бажає відбілити зубні камені і наліт. Стоматолог перед відбілюванням проліковує каріозні зуби, перевіряє встановлені пломби, якщо потрібно видаляє їх і встановлює нові, очищає, шліфує, полірує і фторує поверхню емалі. Перед і в період проведення відбілювання зубів не рекомендується вживати фарбувальні харчові продукти.
Фотовідбілювання системою BEYOND (США)
 

Красива білосніжна посмішка — це ознака здоров'я, благополуччя
і респектабельності

Відбілювання - сьогодні одна із самих затребуваних стоматологічних процедур. Це процес, який не лише відбілює поверхневі плями на зубах, але й міняє відтінок самого зуба з темного на біліший. Так звані "відбілюючі" пасти і інші методи, які діють на основі абразії, намагаються знімати поверхневі плями із зубів, але не відбілюють самі зуби. Щоб відбілити зуби, необхідно застосувати окислювачі, які повинні проникнути в емаль і дентин зуба і там вступити в реакцію з барвниками.

Якщо Ви бажаєте змінити лише колір зубів, довівши їх до модного нині білосніжного відтінку, естетична стоматологія допоможе з мікрошліфовкою і новими системами вибілювання зубів, призначеними як для використання в домашніх умовах, так і в кабінеті стоматолога. Ці методи естетичної стоматології впораються навіть з природними жовтуватими або сіруватими відтінками зубів і стійкими плямами, абсолютно не ушкоджуючи емалі зуба.

Стоматологія «РЕСТОМА» щиро бажає вам щасливих посмішок - aдже посміхаючись, ви робите світ навколо кращим! На фото наші фотомоделі - учасниці фотоконкурсу «ПОСМІШКА НА МІЛЬЙОН»

 
 
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів


 

Make a free website with Yola