4D імплантація - одноетапні базальні імпланти BOI

Імплантація - прогресивний метод відновлення повністю втрачених зубів

Звичайно ж, ніщо не може замінити здоровий зуб, але, якщо нещасний випадок або стоматологічне захворювання призвело до втрати зуба, добре було б знати, що є способи відновлення вашої посмішки.
Імпланти функціонально імітують корені нормальних зубів. Вони встановлюються замість втрачених зубів, вірніше, в їх позицію в кісткову основу щелепи, до них приєднуються штучні зуби (коронки) - поодинокі або мостовидні.

Найновітнішу технологію сучасної 4D імплантології пропонує "Сучасна стоматологія - РеСтома"!
* Імплантація зубів Immediate Load, тобто з негайним, миттєвим навантаженням.
* Сучасна методика - одноетапні імпланти не потребують повторного втручання.
* Імплант може встановлюватися в ложе щойно видаленого зуба, коронка на який встановлюється через 5-7 днів.
* Ідеальна для відновлення великої кількості відсутніх зубів, особливо при наявності атрофії кісткової тканини.
* Немає необхідності вдаватися до дороговартісного та тривалого лікування, нарощування певного об'єму кістки щелепи, що було характерно для імплантантів попереднього покоління, немає потреби підняття дна гайморових пазух.
* Протезування на протязі 5-7 днів незнімними зубними конструкціями після проведення імплантації.

* Простота та безпечність встановлення імплантантів та коронок - малотравматичне втручання.
* Швейцарська якість. Понад 15 років успішного примінення в світі.
* Гарантія успіху навіть у тих випадках, коли установка інших систем імплантації просто неможлива
:

  • при середній та важкій атрофії ясен
  • у випадку втрати імпланта попередніх систем
  • при хворобах парадонту
  • пацієнтам, які палять
  • при цукровому діабеті
Навіть пацієнти з повною втратою зубів зможуть усміхатися та пережовувати тверду їжу вже через тиждень після початку лікування.
 * Ніяких знімних зубних протезів! Природнє відновлення зубного ряду за 5-7 днів після імплантації. Зовні ваші нові зуби не будуть відрізнятися від натуральних ні по кольору,
ні по прозорості.
 * Ми не говоримо пацієнтам "НІ"! 

    Консультації - безкоштовні.
Нові зуби

4-D імплантологія в Україні

В Україні у 2012 р. був проведений 4-етапний майстер-клас професора Стефана ІДЕ,  організований Європейським стоматологічним центром та Асоціацією Стоматологів України. Майстер-клас Стефана ІДЕ "IF Clinical Master of Immediate Loading" - це можливість навчання та спілкування стоматологів, бажаючих підняти рівень імпланталогіческого лікування своїх пацієнтів на принципово новий рівень. Учасники мали можливість засвоїти теоретичні основи базальної імплантології, розподіл навантаження при використанні різних видів імплантатів, відпрацювати отримані знання на фантомах, освоїти під керівництвом професора Стефана ІДЕ установку базальних імплантатів, латеральних базальних імплантатів, способи досягнення остеоінтеграції, вибір місця для установки імплантату, oртопедичні процедури, закріпити набуті знання по базальній імплантології та негайному навантаженню на практиці. Учасникам майстер класу (серед яких був головний лікар "РеСтома" Власюк Володимир Аркадійович, лікар-стоматолог вищої категорії) були вручені сертифікати Міжнародного Фонду Імплантологів «International Implant Foundation».

Для довідки:

Доктор медичних наук, професор Стефан Іді (Stephan Ihde),  винахідник базальних остеоінтегральних імплантатів BOI. Директор Гоммісвальдської Стоматологічної Клініки (Швейцарія), генеральний директор компанії Ihde Dental.

З 1996 року займається академічним і практичним впровадженням методу «4 D імплантологія» в повсякденну практику Європейського стоматолога. Є автором більше сотні публікацій, в тому числі 13 патентів і п'яти монографій, а також 2 підручників у сфері стоматології та імплантології.
Провів понад 2900 щелепно-лицьових операцій, 8000 імплантацій, 1900 повністю відновлених зубних рядів.
 
 
Оперативна розробка вебсайтів


 

Make a free website with Yola