ДЕНТАЛЬНА  ДІАГНОСТИКА

Перш ніж почати будь-яке стоматологічне лікування, рекомендуємо Вам пройти комп'ютерну томографію - комплексне обстеження ротової порожнини.
Крім 2D цифрових рентгенівських знімків ми використовуємо систему 3D-сканування для оцінки здоров’я ваших зубів і ясен. Ми можемо не лише розповісти вам, що відбувається у вас у роті, але й показати! Ви отримаєте повне розуміння вашої клінічної картини, будете знати все про реальний стан вашої ротової порожнини, щоб вибрати найоптимальніше лікування. Цей важливий етап в стоматологічній діагностиці дозволяє скласти послідовний план лікування.
У нашій стоматології «РЕСТОМА» використовується комп’ютерний томограф NewTom GO 2D/3D. Пацієнт стає в апарат, надягає захисну накидку, при запуску апарат починає обертатися за годинниковою стрілкою навколо голови. Процедура триває 1-2 хвилини, за цей час апарат робить близько 500 знімків і обробляє їх у 2D/3D модель. Сканер автоматично визначає антропологію пацієнта, налаштовує параметри експозиції та всі параметри, необхідні для отримання точного рентгенівського зображення з мінімальною експозицією.
Лікар-стоматолог уважно вивчає 3D зображення, розташування анатомічних структур (нижньощелепний канал, пазухи) і орієнтацію наявних зубів та їх коренів.
Особливо важливо ретельно оцінити загальний стан здоров’я пацієнта і стан ротової порожнини перед видаленням зуба чи вибором імплантів. Для правильного лікування пацієнту необхідно зробити 3D-сканування зубів – комп’ютерну томографію. Оцінює стан кістки – її щільність і розміри, розташування різних анатомічних структур (нижньощелепний канал, пазухи) і орієнтацію наявних зубів і їх коренів. Дослідження допомагає уточнити точне розташування імплантатів, їх розміри та орієнтацію в просторі. Розраховується також навантаження, яке отримає необхідну кількість і тип самих імплантатів.
У стоматології «РЕСТОМА» сучасний цифровий дентальний томограф NewTom GO 2D/3D.
Об'ємний3D-знімок зубів в стоматології дозволяє:
  • змоделювати розташування імплантатів;
  • виявити та уточнити розташування зубів, які не прорізалися;
  • діагностувати запальні процеси, новоутворення;
  • оцінити стан та кількість кісткової тканини щелепи;
  • перевірити наявність прихованого карієсу;
  • уточнити присутність ушкоджень при травмах;
  • виявити аномалії зубів або лицьового скелета.
Панорамний 2D-знімок зубів показує:

загальний вигляд зубного ряду, щелеп, верхньощелепних пазух і скронево-нижньощелепних суглобів. Дозволяє виявити вроджені аномалії, патологічні процеси, кісти та їх положення щодо кістки, стан альвеолярного відростка, співвідношення між контуром пазухи та верхівки зубів, використовується для візуалізації зубних зачатків, стану і кількості каналів зуба при ортодонтичному лікуванні.

Стоматолог В.А.Власюк показує і пояснює пацієнтці щойно отримані результати КТ
Тривимірна реконструкція щелепи дає змогу продемонструвати пацієнту ортодонтичну ситуацію, наочно показати і прокоментувати усі індивідуальні особливості даного випадку. Пацієнт усвідомлює, які  маніпуляції його чекають, після консультації  отримує  свій КТ-знімок.
Зробіть КТ щелепи на сучасному обладнанні в стоматології «РЕСТОМА» !
Запис на прийом
по телефонах:
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
РЕНТГЕНОДІАГНОСТИКА
Цифровий стоматологічний томограф NewTom GO 2D/3D – це нове слово в дентальній діагностиці.  Завдяки новітнім технологіям конічний пучок рентген-випромінювання за найкоротший час дає можливість отримати об’ємне максимально інформативне і деталізоване зображення високої чіткості, ідеально відтворює реальну картину ротової порожнини.  Апарат має знижену інтенсивність променевого навантаження, мінімізує небезпеку опромінення.
Завдяки КТ ми можемо не лише докладно розповісти вам, що відбувається у вас у роті, але й показати!
Сучасна стоматологія «РЕСТОМА»
© 2009-2022
м. Рівне, вул. Степана Бандери, 65
e-mail restoma@gmail.com
«РЕСТОМА» стоматологія в м. Рівне - телефон +38 036 263 70 70
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
Приєднуйтесь на Facebook!