Cerec by Sirona

ЦИФРОВА СТОМАТОЛОГІЯ CEREC

Лікарська CAD/CAM система CEREC Sirona Premium

(Німеччина)

ВЛАСНА СУЧАСНА ЗУБОПРОТЕЗНА ЦИФРОВА 3D-ЛАБОРАТОРІЯ

телефон 63-70-70

Виготовлення керамічних коронок, вінірів за технологією CEREС протягом 1-2 години на місці. Змінити посмішку у "РеСтомі" тепер можна за один прийом!

Цифрові технології в стоматології для сучасних рішень, швидкого і точного діагностування та реставрацій!

Система CEREC компанії Sirona (Німеччина) - ще одне новітнє досягнення стоматології, яке ми пропонуємо вам в стоматології «РЕСТОМА» - новітнє обладнання, сучасне програмне забезпечення і власна цифрова 3D зубопротезна лабораторія, яка є нашою гордістю.

За допомогою технологій стало можливим в максимально стислі терміни виготовити надточні естетичні конструкції, що відповідають найвищим світовим стандартам - від знімання цифрового відбитку до фрезерування готового протезу.

При цьому, невеликі роботи, наприклад, поодинокі коронки або вініри з безметалевої кераміки в нашій стоматології «РЕСТОМА» ми можемо виготовити завдяки CEREC вже в перші відвідини!

CEREC на практиці: ласкаво просимо в світ необмежених можливостей!

CEREC компанії Sirona

Технологія CEREC CAD/CAM 

Цифрові технології змінюють наше повсякденне життя, вони зустрічаються всюди, роблять життя комфортнішим, підвищують ефективність, і в кабінеті стоматолога пацієнти очікують побачити те саме - таособливо сучасні пацієнти цінують можливість швидкого лікування.

CEREC - це автоматизована система виготовлення дуже красивих і міцних суцільнокерамічних коронок, вкладок і вінірів методом CAD/CAM (від англ. Computer-aided design and computer-aided manufacturing, що в перекладі означає: "автоматизоване проектування і автоматизоване виробництво").

Cerec MC XL - вдосконалений шліфувальний апарат для стоматологічних клінік, висока точність обробки без втрати швидкості шліфування: кераміка з польового шпату і склокераміка, міцність яких досягає навіть понад 300 MPA, можуть шліфуватися з лабораторною точністю.

Технологія CEREC CAD/CAM дозволяє провести сканування порожнини рота, моделювання зубного протеза, його виготовлення з керамічної заготовки, випал кераміки в найкоротший термін - протягом одного прийому стоматолога.

Великий вибір сучасних матеріалів, ретельний контроль етапів виготовлення конструкцій є відмінною рисою при виготовленні реставрацій в стоматології «РЕСТОМА»!

CEREC AC Connect Omnicam - докторська система для отримання високоточного оптичного відбитка в роті і його цифровий передачі дозволяє отримувати високоточні цифрові 3D оптичні відбитки прямо біля крісла пацієнта.

     Процес виготовлення коронки 

 • весь процес виготовлення коронки здійснюється під час огляду лікаря і займає 1,5 -2 години;
 • лікар обточує зуб під коронку, як зазвичай;

 • замість звичних зліпків лікар робить серію фотографій зуба за допомогою внутріротового сканера - 3D зображення в натуральній кольоровій гамі, камера автоматично вибирає зручний момент для знімання;

 • фотографії завантажуються в комп'ютер і обробляються спеціальною програмою, яка видає на екран віртуальні моделі зубів пацієнта і віртуальний образ майбутньої коронки;

 • враховуючи побажання пацієнта і виходячи з міркувань функції та естетики, лікар вносить корективи в пропонований «тупою машиною» варіант і відправляє отримані дані прямо на шліфувальний модуль, встановлює відповідний за кольором і розміром керамічний блок та запускає процес шліфування;

 • процес шліфування (випилювання коронки з керамічного блоку) займає від 10 до 30 хвилин;

 • готову коронку лікар приміряє в роті пацієнта, далі її полірують і фіксують на цемент.

 • Усе. Коронка готова! За одне відвідування. Не потрібні зліпки, не потрібен зубний технік, не потрібні тимчасові коронки, не треба довго чекати і ходити на примірки!
CEREC MC XL
Відновлення зуба керамічної вкладкою за технологією CEREC
Відновлення зуба керамічною вкладкою
Реставрації з діоксиду цирконію, конструкції на каркасі з діоксиду цирконію - міцно і естетично. Керамічні вкладки за всіма параметрами перевершують реставрації у вигляді пломби. Ідеально відтворюють форму і візуально не відрізняється від свого зуба. Не дає усадку. Стійка до всіх навантажень. Не міняє колір і форму. У деяких випадках є заміною коронки, завдяки чому зуб годі й обточувати з усіх боків. Поставити керамічну вкладку Ви можете в стоматології «РЕСТОМА» за 1 годину!
діоксид-цирконієві блоки для CEREC
Швидке та економічно вигідне виготовлення хірургічних шаблонів прямо у кабінеті. Всі клінічні дані і їх резервні копії можна зберігати і централізовано архівувати, а також запитувати в будь-який час при необхідності.

Переваги методу CEREC
в порівнянні з традиційним:

 • висока точність;

 • достатня міцність;

 • чудова естетика;

 • економія часу (всього 2-3 години з обточеним зубами замість тижня).

 • економія грошей

Запишіться на консультацію!

Ідеально для імплантології:
діоксид-цирконієві блоки
Zirconia Meso для CEREC

Нові блоки Zirconia Meso для CEREC - це інновація для користувачів CEREC, що виконують ортопедичні реставрації. Вони дозволяють виготовляти індивідуальні коронки з гвинтовою фіксацією прямим методом. Це рішення поєднує в собі чудові властивості матеріалу і перевірений процес лікування.
Напівпрозорий діоксид цирконію відрізняється винятковою міцністю і біосумісністю, добре переноситься слизовою оболонкою порожнини рота, а ясна швидко адаптуються до коронки. Блоки Zirconia Meso для CEREC в такій формі є єдиними на ринку.

діоксид-цирконієві блоки Zirconia Meso для CEREC

Коронки (вініри, вкладки), виготовлені таким шляхом, виходять міцними і естетичними. Міцними, тому що керамічні блоки, з яких вони виточуються, виготовлені заводським шляхом провідними німецькими виробниками стоматологічної кераміки. Естетичними, тому що колірних варіантів блоків безліч - від білосніжно-білих до темно-коричневих.

Є триколірні блоки, що імітують жовту шийку зуба, перехідну середину і прозорий ріжучий край. Є блоки з дентинним ядром тощо. Крім того, завжди є можливість трохи підфарбувати готову коронку (вінір, вкладку), надати їй індивідуальні риси.

Час фрезерування однієї одиниці від 12 до 15 хвилин. Точність фрезерування = 25 μm.

Коли протезування - це єдиний спосіб повернути красу посмішки, найкращими протезами для цього, безумовно, є цирконієві коронки. Цирконієві зубні протези - це найкраще, що пропонує сучасна стоматологія. У порівнянні з ними навіть кераміка йде на другий план. Протез, виконаний з діоксиду цирконію, в точності схожий на натуральну емаль. Ніхто навіть не здогадається, що у вас відсутній
один з молярів, адже матеріал навіть на світло реагує природним для емалі чином. За допомогою комп'ютерного моделювання виготовляються цирконієві протези. Діоксид цирконію - це еталон сучасного протезування. Така конструкція поєднує необхідну міцність та високі естетичні дані,
не викликає алергію та довговічна (термін служби понад 20 років).

 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів


 

Make a free website with Yola