БРЕКЕТИ

ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ
У ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ


Сьогодні вирівнювання зубів стало максимально комфортним. І якщо Ви знаєте, що Ваш прикус потребує корекції, то потрібно провести її як можна швидше. Навіщо чекати, поки малі проблеми переростуть у великі? Сучасна ортодонтія  — це слово в перекладі означає «рівні зуби»  (з грецької: orthos — прямий, з латини: dens, dentis — зуб) — пропонує різноманітні системи вирівнювання зубів.

Механічні пластинки

Рівні зуби - це, перш за все, здорові зуби. Якщо у людини часто виникає карієс, швидко стираються зуби, важко проходять захворювання ясен або болять м'язи обличчя і шиї, він рідко пов'язує це зі своїм неправильним прикусом.

Насправді ж неправильний прикус - це не тільки недосконалий зовнішній вигляд зубів, але ще й підвищена небезпека виникнення серйозних захворювань порожнини рота і скронево-нижньощелепного суглоба.

      Виправлення прикусу - КРОК ЗА КРОКОМ
  • Консультація (аналіз рентгенограм, зняття відбитків, встановлення діагнозу, складання плану лікування, вибір методу лікування).
  • Встановлення брекет-системи.
  • Контроль результату і профілактика. Відвідування - 1 раз на 4-8 тижнів для активації і коригування.
Термін лікування - від 1 до 2 років, залежно від методу лікування (іноді термін можна скоротити).
Загальновідомо, що вирівнювання зубів відбувається легше в дитячому та юнацькому віці. Сучасні брекет-системи, впевнено потіснили традиційні зубні пластинки, дозволяють виправити прикус людям різного віку.

Брекет-системи
DENTAURUM (Німеччина)
 

Широке застосування знайшло використання брекет-техніки. У перекладі з англійської "брекет" означає "скоба" і являє собою складний пристрій, подібний маленькому комп'ютеру для зуба, непростий по конфігурації і ювелірний за виконанням.

Брекет-апарат - незнімний, за його допомогою нормалізується форма зубних рядів, усуваються аномалії прикусу і при цьому відсутній дискомфорт.

При виборі конкретної системи ортодонти «РЕСТОМИ» керуються двома критеріями: брекет-система повинна ефективно виправляти прикус і відповідати естетичним вимогам пацієнта.

Завдяки брекет-системі не просто вирівнюються зуби, але і створюється індивідуальна гармонійна усмішка.

Відновлення рівноваги в зубощелепної системі сприяє зміні виразу обличчя, в очах з'являється блиск, жвавість; в поведінці - визначеність, енергійність, тому можна сміливо сказати, що це лікування має і психотерапевтичний ефект.
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов


 

Make a free website with Yola