ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ
Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, захворювань ясен, слизової оболонки

Здорові зуби – не тільки естетична складова, а й запорука здоров’я всього організму. Карієс швидко поширюється по всьому зубному ряду. Хворі зуби і ясна – постійне джерело інфекції, бактерії поширюються не тільки по ротовій порожнині, а й по всьому організму.

Тому потрібно регулярно двічі на рік відвідувати стоматолога з метою профілактики. Запальні процеси на ранніх стадіях набагато краще піддаються лікуванню з високою ефективністю. При цьому терапія буде поблажливою, швидкою й недорогою.

Як правило, гострий мимовільний зубний біль свідчить про наявність запального процесу в зубному каналі (пульпіт), який найчастіше виникає через вчасно не вилікуваний карієс. — Це сигнал, що говорить про необхідність лікування зубних каналів. 

Непроліковані або незапломбовані кореневі канали є джерелом інфекції, яка викликає запалення в кістковій тканині за зубом і в майбутньому може створити людині безліч неприємностей. Щоб правильно і професійно запломбувати канали зубного кореня , їх спочатку необхідно підготувати, тобто розширити та пройти по всій довжині. З особливою увагою слід поставитися до складних і важкопрохідних каналів, які нерідко зустрічаються у пацієнтів.

ЕНДОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Пломбування кореневих каналів при
ускладненнях карієса, травмах зубів

Для чого потрібне лікування кореневих каналів:

Усунути джерело інфекції, видалити гниль і пульпу
Запломбувати пульпову камеру і кореневі канали
Зберегти якомога більше натуральної структури зуба
Створити індивідуальну коронку, яка захищатиме зуб.

Наші методи лікування кореневих каналів є швидкими та ефективними, полегшують сильний зубний біль, дозволяють уникнути видалення зуба.

Для визначення анатомічної будови каналів попередньо проводиться комп’ютерна томографія (дентальний томограф NewTom GO 2D/3D), яка дозволяє бачити внутрішню структуру зуба, коренів, відгалужень.

Власюк Роман Володимирович, Лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізація: ортопедична стоматологія; хірургічна стоматологія; загальна стоматологія

Ендодонтичне лікування полягає в лікуванні кореневих зубних каналів, тієї частини, де знаходиться пульпа, «нерв». При розвитку карієсу руйнується емаль, внаслідок чого бактерії проникають у дентин і всередину зуба. В результаті інфікування зубної порожнини виникає запальний процес, від якого пульпа гине, а запалення переходить на тканини навколо зуба. Лікування пульпіту передбачає препарування каріозної порожнини, механічну і медикаментозну обробку та пломбування кореневих каналів під ретельним контролем рентгенодіагностики.

Ми ставимося до вашого комфорту так само серйозно, як до здоров'я ваших зубів. Перш ніж почати процедуру видалення, ми використовуємо місцевий анестетик, щоб знеболити зуби, ясна та щелепну кістку. Протягом усього часу ми запитуватимемо вас про ваш рівень комфорту. Іноді для видалення зуба може знадобитися розтин. У цих випадках ми розрізаємо зуб на частини, щоб безпечно його видалити.

Tooth Extractions ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ
ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ
Видалення зуба мудрості,
швидке видалення зубів,
хірургія ротової порожнини

Видалення зубів, як правило, є крайнім заходом. Однак є випадки, коли видалення зуба є у ваших інтересах, наприклад, у випадках сильного карієсу, інфекції, неправильного позиціонування або пародонтозу. Хоча перспектива видалення зуба може здатися страшною, стоматологи «РЕСТОМИ» забезпечать легке видалення зубів у нашому кабінеті.

КТ діагностика перед видаленням зуба мудрості

Те, що вам потрібно видалити зуб, не означає, що ви повинні погодитися на поспішну діагностику та лікування. У нашій стоматології «РЕСТОМА» встановлений цифровий дентальний томограф NewTom GO 2D / 3D. За лічені секунди він робить десятки знімків, які комп'ютер об'єднує в 3D-зображення, на їх основі доктор візуалізує стан здоров’я ваших зубів і визначить, чи потрібне видалення. Якщо так, ми складемо план заміни зуба після його видалення, якщо це необхідно.

Видалення зуба мудрості

Зуби мудрості є останніми з постійних молярів, які прорізуються у віці 17-25 років, і з їх появою часто виникають інші проблеми. Оскільки вони з’являються пізніше, їм може не вистачати місця для росту, тому вони можуть ненормально прорізатися, спричиняти тиск на інші зуби, викликаючи біль і дискомфорт.
Зуби мудрості більш сприйнятливі до карієсу та інфекцій, їх часто потрібно видаляти для того, щоб звільнити місце в щелепі або покращити стан зубів.

Зазвичай вам видаляють зуб під місцевою анестезією. Це повністю блокує біль у яснах, хоча ви все одно відчуватимете тиск. 

Cтоматолог може оцінити зуби мудрості перед тим, як вони прорізатимуться, використовуючи рентген, і точно визначити, чи буде вам корисне їх видалення.

«РЕСТОМА» спеціалізується на комфортному, якісному обслуговуванні — включаючи видалення зубів для будь-якого віку. Якщо ви вважаєте, що вам може знадобитися видалення зуба, зверніться до стоматології «РЕСТОМА» сьогодні для консультації.

Видалення зуба швидко, комфортно, надійно.
Зцілення після видалення зуба

Загоєння після видалення зуба зазвичай займає близько 1-2 тижнів за належного догляду. Очікується деякий набряк і кровотеча, з якими можна впоратися за допомогою холодних компресів і марлі.

Якщо  стоматолог призначив вам будь-які антибіотики або знеболюючі засоби, важливо, щоб ви приймали їх відповідно до інструкції.

Невідкладна стоматологічна ситуація

Ми часто ігноруємо невеликий біль у роті, поки він не починає бути нестерпним. Якщо у вас коли-небудь раптово болів зуб, ви знаєте, як болісно це може бути, і цей перший момент болю лише посилює занепокоєння. Ось чому важливо заздалегідь навітьпри невеликому дискомфорті звернутися до стоматолога.

Якщо ви зіткнулися з невідкладною стоматологічною проблемою, радимо зв’язатися з нами якомога швидше, щоб отримати необхідну допомогу — з гострим болем ми приймаємо пацієнтів позачергово.

Контроль якості лікування зубів забезпечується сучасним цифровим обладнанням - стоматологічним томографом NewTom GO 2D/3D.  Гарантуємо сучасний рівень безпеки для пацієнта:  використовуємо стерилізаційне обладнання провідних фірм Європи.

Стоматологія «РЕСТОМА» використовує сучасне німецьке обладнання для стерилізації інструментів  автоклав Euroklav 23 VS +. Повністю відповідає всім вимогам відповідно до European Standard EN 13060.

Сучасна електроніка автоклава Euroklav 23 VS + контролює попереднє вакуумування перед стерилізацією і оптимальну сушку інструментів по завершенню стерилізації.

🔵 Всі лікувальні заходи проводяться за європейським протоколом на високому професійному рівні, з використанням нікель-титанових інструментів і сучасних пломбувальних матеріалів.

🔵 Ми надаємо комплексне хірургічне лікування зубів прямо тут, у нашому кабінеті стоматології «РЕСТОМА». Ми можемо виконати практично будь-які складні випадки, з якими до нас звертаються, включаючи видалення зуба мудрості, пломбування кореневих каналів і навіть дуже складні випадки.

🔵 Ми спеціалізуємося на високотехнологічних зубних імплантатах. Пишаємося тим, що використовуємо передові технології для всіх наших хірургічних процедур. Завдяки 3D-зображенню та іншому високотехнологічному обладнанню, такому як "коронки в той же день" ми забезпечуємо п’ятизірковий догляд і відповідні результати.

🔵 Для діагностики і контролю лікування використовується комп'ютерна томографія.

🔵 Ми професіонали своєї справи, не зупиняємося на досягнутих знаннях, постійно освоюємо нові технології і навички, пильно слідкуємо за ноу-хау в стоматології і надаємо перевагу більш прогресивним способам та методам лікування.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ:
Власюк Володимир Аркадійович

Лікар стоматолог вищої категорії, номінація:
ортопедична стоматологія
хірургічна стоматологія
загальна стоматологія

Власюк Роман Володимирович

Лікар стоматолог вищої категорії, номінація:
ортопедична стоматологія
хірургічна стоматологія
загальна стоматологія

Вишневська Ірина Володимирівна

Лікар стоматолог вищої категорії, номінація:
загальна стоматологія

Сучасна стоматологія «РЕСТОМА»
© 2009-2022
м. Рівне, вул.  Степана Бандери, 65
e-mail: restoma@gmail.com
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
 Приєднуйтесь на Facebook!
Долучайтесь на Інстаграм!