Технологія Beyond - активація відбілюючого геля спеціальною лампою. Сеанс проводить стоматолог Власюк Роман Володимирович

В стоматології «РЕСТОМА» застосовується принципово новий, найделікатніший і ефективний метод професійного відбілювання зубів за допомогою американської системи Beyond.  Це безпечно і швидко. Дуже швидко! Лише одна година і ваші зуби будуть сенсаційно білими. Фірмовий 25% гель на основі перекису водню - Beyond наноситься на поверхню зубів і активується спеціально підібраним світлом лазерної  лампи. У складі відбілюючого гелю також присутні мікроелементи, які в подальшому зміцнюють емаль, завдяки чому ефект зберігається на тривалий час - до 2 років. Гель Beyond не впливає на будову і хімічну структуру емалі зуба, а лише витісняє з неї фарбуючі пігменти. Система Beyond - це прекрасний вибір для ділових людей і всіх тих, хто веде активний спосіб життя і цінує свій час.

ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ
Професійне безпечне  фотовідбілювання зубів системою Beyond
Компанія BEYOND є глобальним лідером із дизайну й виробництва професійних матеріалів для естетичної стоматології, розробляє найбільш безпечну і прогресивну технологію для професіонального відбілювання зубів в умовах стоматологічного кабінету. Beyond - це революційна відбілююча система!

Beyond polus — запатентована лампа-прискорювач відбілювання, яка робить зуби білішими, глянцевішими та блискучими. Лише за 30 хвилин з зубів зникають сліди років куріння, вживання кави або старіння.

Ця «освітлююча процедура за один сеанс» надає cтоматології «РЕСТОМА» привілей дарувати нашим пацієнтам найкращу перлинно-білу посмішку всього за один сеанс!

Курс відбілювання залежить від вихідного кольору зубів.
Перед відбілюванням необхідно видалити зубні відкладення і наліт!
Професійне фотовідбілювання зубів системою Beyond

Відбілювання - сьогодні одна із самих затребуваних стоматологічних процедур. Отримати перламутрово-білу посмішку – це те, про що мріють багато людей, і хоча процедури відбілювання, що продаються без рецепта, певною мірою працюють, ніщо не може зрівнятися з професійним відбілюванням зубів із довгостроковими результатами!  Процедура відбілювання абсолютно безпечна для зубів і не викликає таких побічних ефектів, як підвищена чутливість і порушення пористої поверхні.

Бажаєте змінити колір зубів, довівши їх до модного нині білосніжного відтінку? - Естетична стоматологія допоможе мікрошліфовкою і системою відбілювання Beyond. Ці методи естетичної стоматології впораються навіть з природними жовтуватими і сіруватими відтінками зубів та стійкими плямами, абсолютно не ушкоджуючи емалі зуба. 

Стоматолог Власюк Роман Володимирович перед відбілюванням проліковує каріозні зуби, перевяє встановлені пломби

Перед процедурою слід проконсультуватися з лікарем,оскільки наявність каріозних порожнин і клиноподібних дефектів на відбілюваних зубах є протипоказом для проведення процедури і потребують попереднього лікування. Стоматолог перед відбілюванням пролікує каріозні зуби, перевірить встановлені пломби, якщо потрібно видалить їх і встановить нові, а також проведе професійне чищення зубів, видалить камені і м'який наліт,шліфує, полірує і фторує поверхню емалі.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ! 

+38 096 340 02 20
+38 066 808 66 11
+38 036 263 70 70

Отримуйте голівудську перлинно-білу посмішку в стоматології «РЕСТОМА» всього за один сеанс!
Одне відвідування стоматології «РЕСТОМА» забезпечить відбілювання зубів на 2-3 тони.
Beyond polus — запатентована лампа-прискорювач відбілювання використовується у стоматології «РЕСТОМА». Сеанс проводить стоматолог Власюк Роман Володимирович

Після процедури відбілювання результат може зберігатися від 1 року і до кількох років. Потемніння і поява нальоту залежить від способу життя і підтримки гігієни порожнини рота кожного пацієнта. Після процедури лікар покриває зуби спеціальним розчином для зміцнення емалі і дасть рекомендації по догляду за зубами, яких необхідно дотримуватися. Щоб результат зберігався на довгий час, в перші кілька днів потрібно буде відмовитися від фарбувальних продуктів і шкідливих звичок.

Сучасна стоматологія «РЕСТОМА»
© 2009-2022
м. Рівне, вул. Степана Бандери, 65
e-mail restoma@gmail.com
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
Приєднуйтесь на Facebook!
Bеб-студія "Ольга-Прес"
Оперативна розробка вебсайтів