Сучасна стоматологія «РЕСТОМА»

Художня реставрація зубів — це метод відновлення форми  і забарвлення частково зруйнованого зуба у натуральному вигляді -без імплантів та коронок. У випадку незначних пошкоджень, достатньо встановити пломбу.
В разі руйнування частини коронки, лікар-стоматолог відновлює структуру зуба за формою і кольором.

ХУДОЖНЯ РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ

відновлення форми і забарвлення емалі, усунення тріщин і відколів сучасними матеріалами

Приємна новина для пацієнтів, які цінують свій час: в стоматології «РЕСТОМА» вже в перші відвідини можна виготовити поодинокі коронки або вініри з безметалевої кераміки на автоматизованому комплексі CEREC компанії Sirona (Німеччина) у власній цифровій 3D зубопротезній лабораторії.
В разі руйнування частини коронки, лікар-стоматолог Власюк Роман Володимирович відновлює структуру зуба за формою і кольором.

Реконструкція – це перебудова форми зуба з метою її покращення - бажання пацієнта змінити форму зуба, вирівняти зубний ряд у фронтальній ділянці, формування правильної форми зубів, відтінку емалі, усунення тріщин і відколів. Сучасні  інструменти у поєднанні з високоякісними фотополімерними і керамічними матеріалами дають можливість зберегти зубні тканини і отримати прекрасний естетичний результат.

Фотополімерна реставрація зубів

Фотополімерна пломба — це композитний матеріал, який твердне під впливом ультрафіолету. Не вимагає жодного препарування зуба.

Зв'язок між тканинами зуба і фотополімером є надзвичайно міцним та надійним завдяки використанню адгезивної техніки. Точність реставрації досягається з використанням спеціальних збільшуваних лінз. Така пломба має  гіпоалергенний склад, добре прилягає до емалі та дентину, не впливає на внутрішню структуру зуба і не порушує його функціональність, стійка до пігментів. Якісно виконану реставрацію неможливо відрізнити від природнього зуба. Такі зуби мають природній колір, прозорість, форму і навіть блиск.

Фотополімерну пломбу не встановлюють при наявності гранульом і запалення в кореневій зоні, а також при сильних руйнуваннях. Четверта стадія рухливості зубів також є протипоказанням. В цьому випадку доведеться їх видаляти.

Обмежений термін служби пломб на основі сучасних композитних матеріалів — 5-7 років.

Мікропротезування: вкладки

Сучасні технології перевели рядове пломбування зуба в повноцінну реставрацію, стоматолог не просто закриває пролікований зуб, але і повертає йому всі функції і зовнішній вигляд здорового.

Вкладки з високоміцної безметалевої кераміки приміняються при незначному руйнуванні жувальних зубів і дозволяють зберегти зубні тканини. Виготовлена з високоміцної безметалевої кераміки вкладка зовні не відрізнятиметься від навколишніх тканин зуба і прослужить набагато довше, ніж звичайна пломба. Медична кераміка володіє фізичними властивостями, схожими до емалі зуба, не викликає алергічні реакції, не міняє колір і не вбирає вологу, тому її вибирають навіть найвимогливіші пацієнти.

Порцелянові вкладки з діоксиду цирконію за всіма параметрами перевершують реставрації у вигляді пломби. Середній термін служби — 15-25 років.

Мікропротезування: вініри, люмініри

Вініри і люмініри - відмінний спосіб відновлення естетики передніх зубів без обточування зуба за допомогою тонких керамічних накладок, які міцно приклеюються на передні зуби. Це високоякіснa естетичнa та стійкa керамікa, яка приховає недоліки та захистить зуби від зміни кольору і карієсу.

Керамічні вініри виготовляються з медичної порцеляни та діоксиду цирконію. По міцності ці вироби — найкращі, здатні зберігати колір, мають естетичний вигляд і практично не відрізняються від здорових зубів. По товщині керамічні вініри не перевищують 0,5 мм.

Люмініри — Голлівудські ламінати, унікальні вініри товщиною не більше 0,2 мм. Вони мають необмежений термін служби, кріпляться безпосередньо на емаль зуба без шліфування за спеціальною плазмовою технологією. 

Зубні коронки

Зубні коронки відносяться до незнімного протезування зубів, закріплюються за допомогою цементу і повністю покривають виступаючу над лінією ясен частину зуба.

Зубні коронки використовуються для зміцнення і відновлення пошкоджених, зламаних, омертвілих або сильно зруйнованих зубів, у яких немає здорової зубної структури для встановлення нової пломби або підтримки вініра. Коронка дозволяє відновити первинну форму зуба, вона стає новою зовнішньою поверхнею зуба, міцнішою і надійнішою за зубну пломбу.

Коронки виготовляють із порцеляни, діоксиду цирконію або золота та інших металевих сплавів, а також ці матеріали комбінують.

Одиночні коронки виготовляють  з використанням технології CEREC CAD/CAM  за одне відвідування пацієнта. Комп’ютерне сканування відтиску гарантує відмінне прилягання коронки до культі зуба.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Сучасна стоматологія «РЕСТОМА»
© 2009-2024
м. Рівне, вул. Степана Бандери, 65
e-mail restoma@gmail.com
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
Приєднуйтесь на Facebook!
Долучайтесь на Інстаграм!