ПРОТЕЗУВАННЯ НА ІМПЛАНТАХ

Найновітнішу технологію базальної 4D імплантології ПРОПОНУЄ СУЧАСНА СТОМАТОЛОГІЯ "РЕСТОМА":
Одноетапні базальні титанові імпланти BOI - швейцарська якість. Понад 15 років успішного примінення в світі.
Прогресивний метод відновлення повністю втрачених зубів.
Повне відновлення жувальної функції зубів за тиждень!
Імплантації передує огляд стоматологів-ортопедів.

Oдноетапна імплантація зубів з негайним навантаженням - якісно відрізняється від класичної, двоетапної імплантації, коли інтервал між установкою імпланту і протеза (коронок) становить кілька місяців. Базальна імплантація показана всім пацієнтам, у яких спостерігаються такі проблеми:

  • випадання корінних зубів;
  • повна або часткова втрата зубів;
  • при середній та важкій атрофії ясен
  • у випадку втрати імпланта попередніх систем
  • при хворобах парадонту
  • пацієнтам, які палять
  • при цукровому діабеті
  • з естетичних міркувань.
3D-сканування зубів – комп’ютерна томографія

3d - діагностика - це необхідний сучасний етап в імплантації зубів з використанням результатів комп'ютерної томографії щелепи, та методу пошарового формування зображення, який забезпечує точне позиціонування кожного імпланта.
3d-сканування дає найповніше уявлення про розташування кровоносних судин, нервів, орієнтацію наявних зубів та їх коренів, розташування різних анатомічних структур (нижньощелепний канал, пазухи), оцінює стан кістки – її щільність і розміри. Дослідження допомагає уточнити розташування імплантатів, їх розміри та орієнтацію в просторі, а також розрахувати навантаження, яке отримає кожен імплантат, щоб визначити необхідну їх кількість і тип самих імплантатів.

3d - моделювання майбутніх коронок і мостів виконує Власюк Володимир Аркадійович, лікар стоматолог вищої категорії

3d - моделювання - сучасне завершення етапу імплантації. Модель протезу та розмір зубних імплантів розробляється за допомогою тривимірної візуалізації на підставі знімків комп'ютерної томографії, що виключає помилки і неточності. Технологія CEREC CAD/CAM дозволяє зняти спеціальним сканером параметри з різних позицій імплантів одночасно, з точною позицію кожного імпланта в просторі, змоделювати на комп'ютері якісну роботу з врахуванням усіх анатомічних особливостей та рельєфу ясен пацієнта і передати дані в  цифрову зуботехнічну лабораторію, яка виточить на винятково точному фрезері з керамічних заготовок, відшліфує та випалить індивідуальні аббатменти.

Імплантація на базальних імплантах при повній втраті зубів

Новітні технології імплантології

Базальна 4D імплантація – це варіант відновлення зубного ряду за повної відсутності зубів і нестачі кісткової тканини в пацієнта. По суті, для людей з такими особливостями – це єдиний шанс не вдаватися до довготривалої процедури синус-ліфтингу – нарощування кісткової тканини перед встановленням імплантатів. Це стає можливим завдяки вживлення імпланта в базальний шар кістки та особливому його там закріпленню. Ефективність результатів BOI імплантології не залежить від кровопостачання щелепи пацієнта. Незважаючи на те, що кісткова тканина не нарощується, імплант надійно і міцно фіксується. Він може бути встановлений відразу після видалення зуба, і підходить навіть завзятим курцям.

Чим відрізняються базальні імпланти від звичайних? Головні відмінності базального імпланта полягають у його будові та металі, з якого він виготовлений. Формою визначається і спосіб установлення. Якщо класичний імплант має гвинтоподібну форму і встановлюється зверху методом вкручування у ясна, то базальний виглядає як штифт з основою і встановлюється через прокол або розріз ясен в кісткову основу щелепи (малотравматичне втручання). Прокол дає можливість провести всю процедуру без накладення швів, і підходить для людей з великою втратою кісткової тканини щелепи внаслідок її атрофії. Технологія 4D практично не травмує навколишні тканини і максимально зберігає цілісність кістки.

Переваги базальної імплантації. На відміну від застарілих і менш популярних зараз методів імплантації зубів, базальна 4D імплантація націлена на міцну фіксацію в кістковій тканині із застосуванням методу миттєвого навантаження ортопедичними конструкціями: використовуються мостовидні протези, адаптовані під особливості будови ротової порожнини пацієнта. Сучасні технології дозволяють мінімальній кількості імплантатів підтримувати максимальну кількість зубів. Тобто вистачить чотири незнімних імплантати для того, щоб повністю відновити верхню чи нижню щелепи та досягти цього протягом однієї процедури! На штифт установлюються штучні коронки або декілька зубних мостів. Незнімні зубні протези підтримуються імплантатом та мають більш ефективну та економічну дію, а ніж використання протеза для кожного відсутнього зуба. Навіть пацієнти з повною втратою зубів зможуть усміхатися та пережовувати тверду їжу вже через тиждень після початку лікування.

4D імплантація - одноетапні базальні імпланти BOI - прогресивний метод відновлення повністю втрачених зубів
Фірменні швейцарські базальні  імпланти тахірургічний інструментарій для імплантації в стоматології «РЕСТОМА»

На фото базальні імпланти «Ihde Dental» (Швейцарія), які використовуються в стоматології «РЕСТОМА» для одноетапної установки з негайним навантаженням, виготовлені з високоякісного біосумісного титану. Від класичних імплантів базальні відрізняються наявністю незнімного абатмента, особливим характером різьблення, довжиною імпланта, наявністю довгої полірованої шийки.

Втрата зубів – процес неминучий і природний одночасно. Але існують сучасні способи відновлення вашої посмішки і здатності ретельно пережовувати їжу! Навіть при повній втраті зубів метод одноетапної базальної імплантації дозволяє повністю відновити одну з найважливіших функцій організму і повернути можливість посміхатися впевнено. Сучасні технології дозволяють мінімальній кількості імплантатів підтримувати максимальну кількість зубів. Застосування сучасних передових технологій та лікарських протоколів дозволяє надати пацієнтам cтоматології «РЕСТОМА» найкращі рішення в галузі стоматології.

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ!
м. Рівне, вул. С.Бандери, 65
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
Сучасні досягнення імплантології і протезування на європейському рівні - це все вже тут, в місті Рівне, за комфортними "провінційними" цінами!
Одноетапна імплантація зубів з негайним навантаженням  – найефективніше рішення при дефектах зубного ряду

 Одноетапна імплантація з негайним навантаженням - це малотравматичне втручання, при якому в стислі терміни пацієнт може нормально споживати їжу. Базальна імплантація дозволяє відновити природну привабливість посмішки, покращує здатність жувати та говорити, акрім того має омолоджуючий ефект: підтягнеться шкіра обличчя, підуть носогубні складки і зморшки – це реальний спосіб омолодитися без пластичної операції на 5-10 років!

Сучасна стоматологія «РЕСТОМА»
© 2009-2022
м. Рівне, вул. Степана Бандери, 65
e-mail restoma@gmail.com
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
Приєднуйтесь на Facebook!