Професійна чистка зубів

У "РеСтомі" вам запропонують найсучасніше зняття зубних відкладень  за допомогою п'єзоелектричного скалера. 
ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА 
Зняття зубних відкладень - видалення зубного м'якого нальоту і зубних каменів, профілактика запалень 
Протипоказання зняття зубних каменів ультразвуком:
  • наявність ортопедичних конструкцій та імплантатів;
  • наявність інфекційних, вірусних захворювань (ВІЛ, tbc, гепатит);
  • респіраторні інфекції;
  • серцева аритмія;
  • гіперестезія зубів (підвищена чутливість);
  • скарги пацієнта на хронічний бронхіт, ендокардит або астму.
зняття зубних каменів

П'єзоелектричний скалер

  Скалер видаляє мінералізовані зубні відкладення навіть у найбільш важкодоступних місцях. Оскільки основним діючим фактором є ультразвук, ні на зубах, ні на яснах не залишається навіть мінімальних пошкоджень від інструмента. Вібрація кінчика інструменту з частотою 25000-30000 Гц. Інструмент створює коливальні рухи, в результаті цього відбувається "відшарування" або "збиття" твердих і м'яких зубних відкладень - «каменів». Цей спосіб абсолютно безболісний для пацієнта, але при цьому видаляються зубні камені і бляшки, що осіли навіть в самих важкодоступних для механічного чищення місцях.

Далі стоматолог заполірує зуби за допомогою полірувальних голівок і щіток. Це необхідно для того, щоб зробити поверхню ваших зубів максимально гладкою. Мікроорганізмам важче прикріплятися до відполірованої поверхні, вони просто сковзають по ній.
Також стоматолог може порадити відполірувати зуби абразивною пастою. Не відмовляйтеся від цієї украй важливої процедури. Річ у тому, що під впливом слини, мікроорганізмів і їжі зубні пломби міняють свій колір і дуже швидко виходять з ладу. Абразивна паста доглядає за пломбами і подовжує термін їх служби.

AIR-FLOW - процедура ультрадисперсної чистки, яка використовує реактивний струмінь аерозолю, що містить воду і абразив - дрібнозернистий порошок з вмістом соди. Час проведення даної процедури варіюється від 20 до 30 хвилин. За допомогою ультрадисперсного чищення добре знімається пігментний наліт, який актуальний для курців та любителів кофеїну. AIR-FLOW можна безперешкодно проводити за наявності у пацієнта вінірів, коронок та люмінірів. Після такої чистки зубна емаль відновлює свій колишній відтінок, а зуби в цілому стають світлішими на декілька відтінків.

Завершуючим етапом є покриття зубів фторутримуючим гелем.
Це необхідно для того, щоб захистити ваші зуби від подальшої дії мікроорганізмів і перешкоджати утворенню карієсу. Після цієї процедури зубна емаль стане значно твердіша і, відповідно, міцніша.

зняття зубних каменів

Професійна чистка зубів і зняття зубних каменів застосовується як самостійна процедура, а також як початковий етап загальної санації ротової порожнини перед імплантацією, відбілюванням.

Стоматологія «РЕСТОМА» запрошує всіх, хто піклується про своє здоров'я і зовнішній вигляд, дізнатися докладніше про професійну чистку зубів, записатися на консультацію, дізнатися про додаткові послуги, ціну чистки зубів від каменю, записатися на прийом у зручний час!

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ!

+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70

На прийомі вам не лише видалять зубні відкладення, але підберуть і порекомендують засоби індивідуальної гігієни порожнини рота, що включають зубну пасту і зубну щітку, зубну нитку і спеціальну щітку для чищення язика (скребок для язика). 
Професійна чистка зубів не є альтернативою звичайному повсякденному догляду - не варто забувати про щоденну гігієну ротової порожнини! Правильно підібравши засоби по догляду і регулярно виконуючи гігієнічні процедури, ви забезпечите здоров'я своїх зубів на довгі роки. 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Сучасна стоматологія «РЕСТОМА»
© 2009-2022
м. Рівне, вул. Степана Бандери, 65
e-mail restoma@gmail.com
стоматологія «РЕСТОМА» +38 036 263 70 70
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
Приєднуйтесь на Facebook!
Долучайтесь на Інстаграм!