CEREC CAD/CAM цирконієві коронки
CEREС CAD/CAM цифрова 3D зубопротезна лабораторія
CEREC - СУЧАСНА ЦИФРОВА 3D
ЗУБОПРОТЕЗНА ЛАБОРАТОРІЯ
Виготовлення керамічних коронок, мостовидних протезів, вкладок, вінірів за технологією CEREС CAD/CAM  - шліфування, фрезерування і випал кераміки на автоматизованому комплексі Cerec MC XL в короткий термін  протягом 1 дня.

Цифрові технології в стоматології

Лікарська CAD/CAM система CEREC Sirona Premium (Німеччина)

Система CEREC компанії Sirona (Німеччина) - ще одне новітнє досягнення стоматології, яке ми пропонуємо вам в стоматології «РЕСТОМА» - новітнє обладнання, сучасне програмне забезпечення і власна цифрова 3D зубопротезна лабораторія, яка є нашою гордістю. Це сучасна автоматизована система виготовлення дуже красивих і міцних суцільнокерамічних коронок, мостових конструкцій, вкладок і вінірів методом CAD/CAM (від англ. Computer-aided design and computer-aided manufacturing, що перекладається "автоматизоване проектування і автоматизоване виробництво") буквально біля крісла пацієнта.

Змінити посмішку за один прийом!

Реставрації з діоксиду цирконію,  мостові конструкції

Технологія CEREC CAD/CAM дозволяє протягом одного прийому стоматолога провести сканування порожнини рота, знімання цифрового відбитку, моделювання зубного протеза на екрані, підбір кольору та його виготовлення з керамічної заготовки, об'єднуючи на автоматизованому комплексі процеси шліфування, фрезерування і випал кераміки. В максимально стислі терміни виготовляються надзвичай точні естетичні конструкції, що відповідають найвищим світовим стандартам.

Посмішка з діоксиду цирконію - еталон сучасного протезування, зроблено в стоматології «РЕСТОМА».

Технологія CEREC CAD/CAM дозволяє змоделювати на екрані комп'ютера якісну роботу з врахуванням усіх анатомічних особливостей та рельєфу ясен пацієнта

Керамічні діоксид-цирконієві блоки Zirconia Meso  - фірменна стоматологічна кераміка для CEREC в стоматології «РЕСТОМА»

Напівпрозорі керамічні діоксид-цирконієві блоки CEREC Zirconia забарвлюються безпосередньона заводі у класичні 10 відтінків колірної шкали VITA

Стоматологічна кераміка для CEREC: InCoris блоки із синтеризованого металу,  CEREC Blocs блоки з польового шпату, що імітують натуральну емаль, в стоматології «РЕСТОМА»

Ми використовуємо фірменні керамічні діоксид-цирконієві блоки CEREC Zirconia, а також CERECInCoris CC – блоки та диски із синтеризованого металу (кобальт-хромового сплаву), CEREC Blocs C – блоки з польового шпату, що імітують натуральну емаль

Цирконієві блоки Zirconia Meso для імплантів дозволяють виготовляти коронки з гвинтовою фіксацією системою CEREC

Керамічні діоксид-цирконієві блоки Zirconia Meso виготовлені заводським шляхом провідними німецькими виробниками стоматологічної кераміки спеціально для імплантації, мають вже попередньо вмонтований абатмент. Напівпрозорий діоксид цирконію відрізняється міцністю і біосумісністю, добре переноситься слизовою оболонкою порожнини рота.

Процес шліфування (випилювання коронки з керамічного блоку)  на Cerec MC XL займає від 10 до 30 хвилин

Cerec MC XL - досконалий шліфувальний апарат для стоматологічних клінік, висока точність обробки без втрати швидкості шліфування: кераміка з польового шпату і склокераміка, міцність яких досягає навіть понад 300 MPA, можуть шліфуватися з лабораторною точністю! Процес шліфування (випилювання коронки з керамічного блоку) займає 25 хв.

Автоматизований випал кераміки

Програмне забезпечення CEREC повністю синхронізоване і передасть завдання на випал печі для синтеризації разом з усією необхідною інформацією. Синтеризація і глазурування повноанатомічної коронки із оксиду цирконію у середньому займає усього 15 хвилин (залежно від товщини реставрації).

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Сучасна стоматологія «РЕСТОМА»
© 2009-2024
м. Рівне, вул. Степана Бандери, 65
e-mail restoma@gmail.com
ТЕЛ. +38 036 263 70 70
+38  096 340 02 20
+38  066 808 66 11
+38  036 263 70 70
Приєднуйтесь на Facebook!
Долучайтесь на Інстаграм!